Lesya Baby'e Hoşgediniz!
Keyifli alışverişler...
x
x
sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Lesya Baby | Hakkımızda

Merhaba! Biz Lesya Baby, 2017 yılında üç cesur kadın girişimcinin hayalleriyle doğduk. Bebek arabaları sektörüne Avrupa'nın en yenilikçi ve hızla büyüyen markalarından biri olan Anex'in Türkiye Exclusive Distribütörü olarak adım attık.

Kısa sürede, sıra dışı ve kaliteli ürünlerimizle sektörde öne çıktık ve ardından Greentom, Swandoo, Babystyle (Egg & Oyster) ve Rockit markalarının Türkiye exclusive distribütörü olduk. Şimdi ise bünyemizde altı uluslararası marka ile yolumuza devam ediyoruz.

Çalışma prensibimiz oldukça basit: En kıymetlilerimiz için en iyi markaları sunmak. Bu yüzden, her marka seçimimizde uluslararası arenada kendini kanıtlamış ve onlarca ödül kazanmış markaları seçiyoruz.

Bugün, 7. yılımıza giriyoruz ve binlerce mutlu müşterimiz ile güçlü bir aile olduk. Size ve en kıymetlilerinize en kaliteli ürünleri sunmaya devam edeceğiz. Lesya Baby olarak, sizinle birlikte büyümek için sabırsızlanıyoruz.

Markalarımız

Lesya Baby, bebek arabası ve bebek oto koltuğu satışı konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunabilmek için envanterimizde dünyada tercih edilen güvenliği ön planda tutan markaları tercih ediyoruz.

En kıymetlilerimizin güvenliği bizim için her zaman önceliklidir ve bu nedenle sattığımız tüm ürünler, uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Müşterilerimiz, bebeklerinin rahatlığı ve güvenliği için en kaliteli ürünleri bizden temin edebilirler.

Türkiye'de bu markaları müşterilerimize sunarak, bebeklerin güvenliği konusunda farkındalık yaratmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, bebeklerin sağlığı ve güvenliği konusunda en iyi ürünleri sunarak, ailelerin hayatını kolaylaştırmak ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.