Lesya Baby'e Hoşgediniz!
Keyifli alışverişler...
x
x
sadsad x
asdasd

air-x-kategori-banner.jpg (150 KB)

Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Anex Air-X Bebek Arabaları

air-xteknik-özellik-1.jpg (96 KB)air-x-teknik-özellik-2.jpg (189 KB)

Bebek arabaları, yeni ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran en önemli araçlardan biridir. Bebek arabası seçimi, bebeğin konforu, güvenliği ve ailenin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Anex Air-X Bebek Arabaları, yenilikçi tasarımı ve üstün performansıyla öne çıkıyor.

Hafif ve Dayanıklı Malzemeler İle Üretildi

Anex Air-X bebek arabaları, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Hafif ve dayanıklı alüminyum çerçeve, aracın taşınabilirliği ve kullanım ömrünü artırır. Ayrıca, yüksek kaliteli kumaşlar ile kaplanmıştır. Kumaşlar, ekstra dayanıklılık ve uzun ömür sağlamak için özel olarak seçilmiştir. Bu malzemeler, araca dayanıklılık ve konfor katarak bebeğinizin en iyi şekilde seyahat etmesini sağlar.

Yükseltilmiş Konfor Bebeğinizin Rahatlığı İçin Tasarlandı

Anex Air-X bebek arabaları, bebeğinizin rahat etmesi için tasarlanmıştır. Yükseltilmiş konforlu oturma alanı, bebeğinizin daha konforlu bir pozisyonda seyahat etmesini sağlar. Ayrıca, ayarlanabilir başlık ve ayak desteği ile bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde düzenlenebilir. Ayrıca, aracın altında bulunan büyük bir alışveriş sepeti sayesinde, ebeveynlerin ihtiyaçları da göz önünde bulundurulmuştur.

Kolay Katlama Özelliği İle Taşıması Kolay

Anex Air-X bebek arabaları, kolay katlama özelliği sayesinde taşıması kolaydır. Hızlı ve kolay bir şekilde katlanarak aracın boyutu küçültülür. Bu özellik, seyahat sırasında veya aracın depolanması gerektiğinde çok faydalıdır. Aracın hafif olmasına rağmen, 22 kg'a kadar taşıma kapasitesi vardır.

Güvenli ve Kontrollü Sürüş İçin Tasarlanmıştır

Anex Air-X bebek arabaları, güvenli ve kontrollü sürüş için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir süspansiyon sistemi, çift taraflı fren sistemi ve 360 derece dönebilen ön tekerlekleri ile sürüş konforu sağlar. Ayrıca, bebeğinizin güvenliği için 5 noktalı emniyet kemeri de mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.