Lesya Baby'e Hoşgediniz!
Keyifli alışverişler...
x
x
sadsad x
asdasd
Sırala
Toplam 150 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Bebek Arabaları

Bebek arabaları, ebeveynlerin en fazla ihtiyaç duyduğu bakım araçları arasında yer alır. Parkta, sahilde, kent içinde yürüyüş halindeyken ya da alışveriş sırasında anne babaların kurtarıcısı olan bebek arabaları, çeşitli özelliklerde ve tasarımlarda olabilmektedir. 4 tekerlekli ya da 3 tekerlekli tek kişilik modellerin yanı sıra 6 veya 8 tekerlekli ikiz bebek arabası modelleri bulunabilmektedir. Bebek arabası modelleri, her markanın kendi imzasını taşıyan tasarımlara ve özelliklere sahiptir. Baston tipi bebek arabası modelleri, kullanımı ve taşıması kolay modeller olarak karşınıza çıkarken daha büyük boyutlarda oldukça konforlu modeller de bulunmaktadır. Alt bölümünde eşyalar için raf barındıran modellerin yanı sıra portatif özelliklere sahip pusetli modeller olarak da tercih edilebilmektedir.


Güvenli Bebek Arabası Modelleri

Bebek arabası markaları, kalite ve tasarımdan ödün vermeyen modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanırken bebek ve çocukların da konforuna odaklanmaktadır. Baston bebek arabası modelleri, özellikle gündelik yaşamda anne babaların en fazla tercih ettiği bebek arabaları arasında yer almaktadır. Tek elle taşınabilecek hafiflikte ve katlanması oldukça kolay olan bu modeller, otomobil bagajına da rahatlıkla sığabilecek boyutlara sahiptir. Bebek arabası satın alırken anne babaların en fazla dikkat ettiği konular arasında güvenlik gelmektedir. Bu konuda hassas davranan markalar; tekerlek emniyet sistemi, emniyet kemeri ve koltuk arkası için çeşitli güvenlik önlemleri vadeden unsurlarıyla kullanıcıların övgüsünü kazanmaktadır. Bu konuda markaların sahip olduğu sertifikalar büyük önem taşımaktadır.


Farklı Özellik ve Fonksiyonlara Sahip Bebek Arabaları


Ergonomik bebek arabası modelleri, bebeğinizin konforunu sağlarken tutma kollarının yüksekliği ve tasarımı da ebeveynlerin konforuna odaklanmaktadır. Bebekler huzur içinde yolculuk yaparken anne babaların da konforlu şekilde bu yolculuğa ortak olması keyifli zamanlar geçirmelerini sağlamaktadır. Sineklik, güneş ışınlarını engelleyen sökülüp takılabilen tente, yağışlı havalarda kurtarıcı olan yağmurluk ve tekerlek çamurlukları bebek arabalarında aranılan özellikler arasında yer almaktadır.


Kalite ve Konforun Bir Araya Geldiği Estetik Ürünler

İki ayrı tutma sapına sahip değişik renkte ve tasarımda sunulan modellerin yanı sıra birleşik tutma sapı olan modeller de kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Aparatlarının ve iskeletinin dayanıklı olması kullanıcıların en fazla ilgi gösterdiği konular arasında yer almaktadır. İkiz bebek arabaları, önlü arkalı olabildiği gibi, yan yana tasarlanmış koltukları ve estetik tasarımlarıyla kullanıcıların karşısına çıkabilmekte. Bebek arabası fiyatları, baston tipi sade tasarımlı olanlardan lüks modellere geniş bir aralıkta farklı seçenekler sunuyor. Bebek arabası markaları, farklı renk ve desendeki kumaş türleri ve dayanıklı malzemelerle geliştirdikleri bebek arabası çeşitleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.