Lesya Baby'e Hoşgediniz!
Keyifli alışverişler...
x
x
sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Merak etmeyin, sitemizden satın aldığınız tüm ürünlerin Türkiye Distribütörü Lesya Baby'dir. Elektronik ürünler 1 yıl, diğer ürünler ise 2 yıl hem resmi distribütör hem de üretici marka garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
İçiniz rahat olsun. Satın aldığınız tüm ürünlerimize güveniyoruz ve orjinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış veya hasar görmemiş tüm ürünler için 14 gün iade imkanı sunuyoruz.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.