Lesya Baby'e Hoşgediniz!
Keyifli alışverişler...
x
x
sadsad x
asdasd
Rockit®  - Zed

Zed by Rockit - Tüm beşiklerle uyumlu uyku yardımcınız!

Ürün Kodu : Zed
899 TL
Renk Seçimi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Zed by Rockit

  Zed ile tanışın... bebeğinizi uykuya gönderir, sanki arabada gibi.
  dreaming-zed.png (22 KB)
  İyi titreşimlerle rüyalara dalmak...
  Zed arabada olma hissini taklit eder. Akıllı teknolojisi, bebekleri uykuya gönderdiği bilinen yatıştırıcı düşük frekanslı titreşimleri taklit eder.

  works-on-mattress.png (21 KB)
  Herhangi bir yatak üzerinde çalışır...
  Zed®'i sadece bebeğinizin yatağında, ayaklarının yanına yerleştirin ve uyuklama düğmesine basın. İnce ayarlanmış titreşimler yatak üzerinde dalgalanarak bebeğinizi rahatlatır ve derin bir uykuya teşvik eder.  Bebekler ve küçük çocuklar genellikle arabalarda iyi uyurlar. Zed, hem araba süspansiyonunun düşük frekanslı sarsıntılarını hem de motorun devrini oluşturan özel motorlar kullanır. Hafif titreşimler yatağın içinden geçerken, aynı anda yatıştırıcı sesler çıkarır. Bebeğiniz için mükemmel sanal araba yolculuğunu bulmak için altı farklı titreşim modundan dilediğinizi seçebilirsiniz.
  Bebekler 45 dakikalık döngüllerde uyumaya meyilldir. Zed 1 saat sonra yavaşça kaybolur ki bu süre içinde bebeğiniz ikinci ve daha derin bir uyku döngüsüne dalmış olsun.

  600px low res Landscape baby and Zed.jpg (24 KB)     Landscape baby and Zed at night.jpg (131 KB)

  yj9OwS2Q.jpg (13 KB)   LbtOrtEo.jpg (16 KB)   Zed - junior gold.jpg (28 KB)    JDA19_Logo-Gold-CMYK.jpg (27 KB)  Zed gold.jpg (12 KB)   Made for Mum Gold logo.jpg (36 KB)   2018-EPDA-Logo-winners.jpg (31 KB)   A award logo.jpg (16 KB)   Best Sleep Aid 2020 PLATINUM.jpg (20 KB)  Zed PPA WINNER LOGO2020.jpg (97 KB)

  Titreşim ve gece ışığı modları
  6 farklı yatıştırıcı titreşim modu araba etkisini beşiğinize taşır. 3 farklı yatıştırıcı gece lambası seçeneği ve "gece boyu aktif" modu ile birlikte...

  Sizin bebeğiniz de arabada beşiğinden daha rahat mı uykuya dalıyor?
  Bebeğinizi uyutmak için siz de araba gezintilerine çıkıyor, sonra da uyandırmadan yerine yatırmakta sorun mu yaşıyorsunuz?

  Beşiklerini dönüştürün...
  Zed'in yatıştırıcı titreşimleri sayesinde beşiklerini arabaya çevirin ve onları zaman kaybetmeden uykular diyarına yollayın...

  İyi Titreşimler...
  Arabaya benzer nazik titreşimler, bebeğinizi yatıştırmak için yatağının içinden geçer.

  Sakinleştirici gece lambası
  Yatıştırıcı bir ışıltı oluşturmak için gece lambasını ister titreşimle, ister titreşimsiz olarak kullanın.

  Sonuç?
  Herkes için daha iyi bir uyku...


  zed and logo copy.jpg (65 KB)     Landscape baby and Zed in daylight.jpg (190 KB)

  Zed özellikleri:
  ico-feat-1-zed.png (686 b)
  Doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Zed, EN71 standartlarına göre test edilmiştir ve doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Daha büyük çocuklarda hatta yetişkinlerde kullanıldığında bile etkili olabilir!

  ico-feat-2-zed.png (1 KB)
  Otomatik kapanma özelliği ve 6 farklı titreşim modu. Zed 3 statik titreşim moduna ilaveten, bir arabanın hızlanma veya yavaşlamasını simüle etmek için değişen hızda titreşim sağlayan 3 dinamik modu da vardır.

  ico-feat-3-zed.png (1 KB)
  Suya dayanıklıdır, IPX4 standartlarına göre test edilmiştir. Ufak kazalar olursa korkmayın, Zed silinebilir.


  ico-feat-4-zed.png (2 KB)

  3 farklı ışık seviyesi, isterseniz tüm gece boyunca açık... Zed rahatlatıcı olduğu özellikle ispatlanmış, sakinleştirici kırmızı bir ışıltı üretir. Işık, ister 1 saat sonra, isterseniz de "tüm gece modu" ile 12 saat sonra otomatik olarak kapanır.

  ico-feat-5-zed.png (2 KB)
  Tüm yataklara uyumludur. Zed bebek karyolası, beşik ve her türlü yatakta çalışır. Sünger, yaylı, hafızalı sünger veya doğal elyaf dolgulu dahil tüm yatak tiplerinde kullanıma uygundur.

  ico-feat-6-zed.png (947 b)
  50 saate varan pil ömrü. 2 adet AA pil ile çalışır*. En yavaş titreşim modunda, kaliteli alkalin pil ile yapılan testte 50 saate varan pil ömrü ölçülmüştür.   * Piller paket içeriğine dahil değildir.


         


    

  Garanti Bilgisi
  :
  1 yıl resmi distribütör garantisi altındadır.

Sizden Gelenler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.