Lesya Baby'e Hoşgediniz!
Keyifli alışverişler...
x
x
sadsad x
asdasd
Rockit®  - Rockit-model

Rockit Pilli & Zed - 2'li Avantajlı Set

Ürün Kodu : Rock&Zed
2.999 TL
Renk Seçimi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Rockit Rocker Pilli & Zed by Rockit - 2'li Avantajlı Set

  Paket içeriği:
  1 adet Rockit Rocker Pilli- Tüm bebek arabalarını sallar!
  1 adet Zed by Rockit - Tüm beşiklerle uyumlu uyku yardımcınız!


  Rockit Rocker

  Rockit ile tanışın... Ödüllü, taşınabilir, tüm bebek arabaları ile uyumlu sallama düzeneği.
  rockit-out-and-about.png (25 KB)
  İster dışarıda sallayın...
  Sadece bebek arabanıza bağlayın, düğmeye basın, istediğiniz hızı ayarlayın ve bebeğinizi sallayın, tıpki hayal ettiğiniz gibi...

  rockit-at-home.png (19 KB)
  İster içeride sallayın...
  Rockit'in yatıştırıcı sallama hareketi bebeğinizi uykuda ve hareket halinde tutuyor, siz değilken bile...  Sizin de bebeğiniz bebek arabası hareket etmeyi bırakır bırakmaz uyanıyor mu? Rockit sizin yerinize sallamaya devam edecek, böylece siz yapmak zorunda kalmayacaksınız. Kafe, restoran, kuaför veya havaalanı, kısaca hayat sizi nereye sürüklerse orada size uzanan bir yardım eli... Bilimsel çalışmalar Rockit
  titreşim seviyesinin bebek arabasının elle sallanmasını yakından taklit ettiğini göstermektedir. Dahası, ince ama yatıştırıcı bu hareket, kaldırım taşı gibi biz yüzeyde hareket eden bir bebek arabasından daha naziktir.

  Rockit mounted on the inside close up.jpg (47 KB)    Rockit in a cafe.jpg (104 KB)


  yj9OwS2Q.jpg (13 KB)   LbtOrtEo.jpg (16 KB)   Zed - junior gold.jpg (28 KB)    JDA19_Logo-Gold-CMYK.jpg (27 KB)  Zed gold.jpg (12 KB)   Made for Mum Gold logo.jpg (36 KB)   2018-EPDA-Logo-winners.jpg (31 KB)   A award logo.jpg (16 KB)   Best Sleep Aid 2020 PLATINUM.jpg (20 KB)  Zed PPA WINNER LOGO2020.jpg (97 KB)


  Nasıl çalışıyor?
  Tüm mesele iyi titreşimler...
  Hızlanmayan ya da yavaşlamayan, sabit bir hızlı hareket eden bir trende olduğunuzu hayal edin. Tek hissettiğiniz bir yandan diğer yana olan salınım olacaktır (bir vagonda yürürken nasıl sallandığını düşünün). Aynı şey bir kaldırım boyunca itilen bebek arabasında da geçerlidir. Doktorasını ses ve titreşim mühendisliği üzerine yapan Rockit mucidi Dr. Nick Webb, 3 aylık kızı Abby'nin bu hareket durduğundan hemen uyandığını fark etti. Böylece aynı salınımı sağlaması için Rockit'i icat etti ki bebeği o dursa bile halen bebek arabasının hareket ettiğini düşünsün. Artık siz de bir mola verebilirsiniz ve bebeğiniz farkı anlamayacaktır.
  İçinizin daha da rahat etmesi için Rockit'i 0-36 ay hatta üzeri için en yüksek Avrupa Birliği standartlarına göre test ettik.


  Rockit kullanımı oldukça kolaydır.
  Aceleniz mi var? Bebeğinizin ağlaması sizi telaşlandırıyor mu? Kormanıza hiç gerek yok...
  Rockit kullanımı oldukça kolaydır. Sadece üstünde bulunan açma/kapama düğmesine basın ve altından bulunan kadranı çevirerek istediğiniz titreşim hızını ayarlayın.


  Hızı ayarlayabilirsiniz...
  Rockit'in hız ayarı sayesinde bebek arabanız ve bebeğiniz için ideal salınımı ayarlayabilirsiniz.

  Rockit'i dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.
  İsterseniz dışarıda...
  Bebeğiniz yanınızda iken bir arkadaşınızla kahve keyfi yapabilir, huzur içinde kitap okuyabilir ya da iki elinizi de kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
  İsterseniz evde...
  Evinize geldiğinizde, satınaldıklarınızı yerleştirmek için ihtiyacınız olan o ekstra birkaç dakikayı kazanabilirisiniz. Bebeğinizi uyutmak için gece geç saatlerde uzun ve yorucu yürüyüşlerden kurtulabilirsiniz. Rahatlatın, Rockit® herşeyi hallediyor...


  Sessiz motor
  Motor o kadar sessiz çalışır ki, bebeğinizi ya da bir başkasını rahatsız etmez. 

  60 saate varan pil ömrü
  Yapılan testler, Rockit'in bir set pil ile 60 saate kadar çalıştığını göstermiştir.

  Rahatlayın!
  Mutlu bir bebek, mutlu, rahat ve huzurlu bir ebeveyn demektir.

  Rockit and bracket.jpg (18 KB)     awards fb and twitter.jpg (89 KB)

  Rockit özellikleri:
  deneme.png (1 KB)
  Doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Rockit bir oyuncak değildir ancak yine de en zorlu 0-36 aylık oyuncak standartlarına göre test ettik. Sonradan üzülmektense şimdi tedbirli olmak daha iyidir.

  showerproof.png (1 KB)
  Suya dayanıklıdır; içeride ve dışarıda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Rockit IPX1 standartlarına göre test edilmiştir. Elbette ki bu roket bilimi değil, anlamı suya dayanaklıdır ve dışarıda kullanıma uygundur.

  sessiz motor.png (2 KB)
  Hız ayarlı sessiz motor. Motoru oldukça sessizdir (bilimsel araştırmacılarımıza göre 40 desibel), öyle ki bir kütüphanede bile kullanabilirsiniz. Hız ayarı sayesinde bebeğiniz için ideal salınımı ayarlayabilirsiniz.

  bebek arabası.png (1 KB)

  Tüm bebek arabası modellerine uyumludur. Küçük akıllı bilekliği sayesinde her şekil ve boyuttaki bebek arabası koluna monte edilebilir. ihtiyacınız olduğunda kolayca Rockit'i yuvasına takıp kullanabilirsiniz.

  30 dk.png (3 KB)
  30 dakikalık nazik sallanma döngüsü. Dahili zamanlayıcı sayesinde Rockit® 30 dakika sonra kendini kapatır. Sadece açma düğmesine basarak yeniden başlatabilirsiniz.

  60 saat.png (947 b)
  60 saate varan pil ömrü. 4 adet AA pil ile çalışır*. Dikey konumda ve en düşük hızda yapılan testte 60 saate varan pil ömrü ölçülmüştür. Bu günlük 2 saat kullanım ile 30 gün demektir.


  *Piller paket içeriğine dahil değildir.       


    


  Zed by Rockit

  Zed ile tanışın... bebeğinizi uykuya gönderir, sanki arabada gibi.
  dreaming-zed.png (22 KB)
  İyi titreşimlerle rüyalara dalmak...
  Zed arabada olma hissini taklit eder. Akıllı teknolojisi, bebekleri uykuya gönderdiği bilinen yatıştırıcı düşük frekanslı titreşimleri taklit eder.

  works-on-mattress.png (21 KB)
  Herhangi bir yatak üzerinde çalışır...
  Zed®'i sadece bebeğinizin yatağında, ayaklarının yanına yerleştirin ve uyuklama düğmesine basın. İnce ayarlanmış titreşimler yatak üzerinde dalgalanarak bebeğinizi rahatlatır ve derin bir uykuya teşvik eder.  Bebekler ve küçük çocuklar genellikle arabalarda iyi uyurlar. Zed, hem araba süspansiyonunun düşük frekanslı sarsıntılarını hem de motorun devrini oluşturan özel motorlar kullanır. Hafif titreşimler yatağın içinden geçerken, aynı anda yatıştırıcı sesler çıkarır. Bebeğiniz için mükemmel sanal araba yolculuğunu bulmak için altı farklı titreşim modundan dilediğinizi seçebilirsiniz.
  Bebekler 45 dakikalık döngüllerde uyumaya meyilldir. Zed 1 saat sonra yavaşça kaybolur ki bu süre içinde bebeğiniz ikinci ve daha derin bir uyku döngüsüne dalmış olsun.

  600px low res Landscape baby and Zed.jpg (24 KB)     Landscape baby and Zed at night.jpg (131 KB)

  yj9OwS2Q.jpg (13 KB)   LbtOrtEo.jpg (16 KB)   Zed - junior gold.jpg (28 KB)    JDA19_Logo-Gold-CMYK.jpg (27 KB)  Zed gold.jpg (12 KB)   Made for Mum Gold logo.jpg (36 KB)   2018-EPDA-Logo-winners.jpg (31 KB)   A award logo.jpg (16 KB)   Best Sleep Aid 2020 PLATINUM.jpg (20 KB)  Zed PPA WINNER LOGO2020.jpg (97 KB)

  Titreşim ve gece ışığı modları
  6 farklı yatıştırıcı titreşim modu araba etkisini beşiğinize taşır. 3 farklı yatıştırıcı gece lambası seçeneği ve "gece boyu aktif" modu ile birlikte...

  Sizin bebeğiniz de arabada beşiğinden daha rahat mı uykuya dalıyor?
  Bebeğinizi uyutmak için siz de araba gezintilerine çıkıyor, sonra da uyandırmadan yerine yatırmakta sorun mu yaşıyorsunuz?

  Beşiklerini dönüştürün...
  Zed'in yatıştırıcı titreşimleri sayesinde beşiklerini arabaya çevirin ve onları zaman kaybetmeden uykular diyarına yollayın...

  İyi Titreşimler...
  Arabaya benzer nazik titreşimler, bebeğinizi yatıştırmak için yatağının içinden geçer.

  Sakinleştirici gece lambası
  Yatıştırıcı bir ışıltı oluşturmak için gece lambasını ister titreşimle, ister titreşimsiz olarak kullanın.

  Sonuç?
  Herkes için daha iyi bir uyku...


  zed and logo copy.jpg (65 KB)     Landscape baby and Zed in daylight.jpg (190 KB)

  Zed özellikleri:
  ico-feat-1-zed.png (686 b)
  Doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Zed, EN71 standartlarına göre test edilmiştir ve doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Daha büyük çocuklarda hatta yetişkinlerde kullanıldığında bile etkili olabilir!

  ico-feat-2-zed.png (1 KB)
  Otomatik kapanma özelliği ve 6 farklı titreşim modu. Zed 3 statik titreşim moduna ilaveten, bir arabanın hızlanma veya yavaşlamasını simüle etmek için değişen hızda titreşim sağlayan 3 dinamik modu da vardır.

  ico-feat-3-zed.png (1 KB)
  Suya dayanıklıdır, IPX4 standartlarına göre test edilmiştir. Ufak kazalar olursa korkmayın, Zed silinebilir.


  ico-feat-4-zed.png (2 KB)

  3 farklı ışık seviyesi, isterseniz tüm gece boyunca açık... Zed rahatlatıcı olduğu özellikle ispatlanmış, sakinleştirici kırmızı bir ışıltı üretir. Işık, ister 1 saat sonra, isterseniz de "tüm gece modu" ile 12 saat sonra otomatik olarak kapanır.

  ico-feat-5-zed.png (2 KB)
  Tüm yataklara uyumludur. Zed bebek karyolası, beşik ve her türlü yatakta çalışır. Sünger, yaylı, hafızalı sünger veya doğal elyaf dolgulu dahil tüm yatak tiplerinde kullanıma uygundur.

  ico-feat-6-zed.png (947 b)
  50 saate varan pil ömrü. 2 adet AA pil ile çalışır*. En yavaş titreşim modunda, kaliteli alkalin pil ile yapılan testte 50 saate varan pil ömrü ölçülmüştür.   * Piller paket içeriğine dahil değildir.


         


    

  Garanti Bilgisi
  :
  1 yıl resmi distribütör garantisi altındadır.

Sizden Gelenler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.